* Další úpis investičních akcií možný k 30.6.2024 *               * Investiční akcie třídy „A“ dosáhly zhodnocení 17,1 % p.a. za rok 2023 *                 * Další úpis investičních akcií možný k 30.6.2024 *               * Investiční akcie třídy „A“ dosáhly zhodnocení 17,1 % p.a. za rok 2023 *   

MAM PRIVATE EQUITY

Kontaktujte nás

Jsme připraveni Vám představit náš fond,
naši strategii a dosažené úspěchy.
Sídlo společnosti:
Klimentská 1216/46
Nové Město, 110 00 Praha 1
Telefon:
E-mail:
Datová schránka:
s7phswb
Spisová značka:
B 28180/MSPH Městský soud v Praze
Napište nám
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána!
Chyba, formulář nebyl odeslán. Zkuste to prosím znovu.
Disclaimer

MAM Private Equity Fund SICAV a.s. je fondem kvalifikovaných investorů dle zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech, jeho akcionářem se může stát výhradně kvalifikovaný́ investor dle § 272 tohoto zákona.

Fond upozorňuje investory, že hodnota investice do fondu může klesat i stoupat a návratnost původně investované částky není zaručena. Výkonnost fondu v předchozích obdobích nezaručuje stejnou nebo vyšší výkonnost v budoucnu. Investice do fondu je určena k dosažení výnosu při jejím střednědobém a dlouhodobém držení, a není proto vhodná ke krátkodobé spekulaci. Potenciální investoři by měli zejména zvážit specifická rizika, která mohou vyplývat z investičních cílů fondu, tak jak jsou uvedeny v jeho statutu. Investiční cíle se odráží v doporučeném investičním horizontu, jakož i v poplatcích a nákladech fondu.